3.621

3.846

20
Şubat
Pazartesi

Gökçek ve Meclis üyeleri Büyük Ankara Sirki’nde06 Aralık 2011 06:58
Salı

gokcek_buyuk_ankara_sirki_1.jpgBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek’in yanı sıra ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda belediye bürokratı aileleri ile birlikte “Büyük Ankara Sirki”nin konuğu oldular.

Lazer ışık gösterisi eşliğinde izleyicilerin selamlanması ile başlayan gösteride, ip atlayan, bisiklete binen, taklalar atan ve ilginç gösteriler sergileyen sevimli ayılar ve palyaçoların komik hareketleri misafirlere neşeli dakikalar yaşattı. 

Nefes kesen gösterileri ile hava akrobatlarının inanılmaz performansı seyirciler tarafından soluk soluğa izlendi.

Daha sonra 4 kişilik Jonglör grubunun hareketli ve eğlenceli gösterilerine sahne olan programda, Kazak sanatçıların, atlar üzerinde yaptıkları, çeviklik, özel yetenek ve cesaret isteyen hareketleri ile gösterileri sırasında Türk Bayrağı’nı açmaları  izleyicilerden büyük alkış aldı.

Özel salıncaklarda gerçekleştirilen jimnastik hareketleri de heyecanlı gözlerle izlenen diğer bir aktivite olarak akıllarda kalırken, gösterinin yıldızlarından 2 jimnastikçinin Başkan Gökçek’e sunduğu çiçek buketi ise güzel bir jest oldu. Jimnastik sanatçılarının gösterisinin ardından izleyicilerin nefeslerini tutarak ve hiçbir hareketi kaçırmadan izlediği ip cambazlarının gösterisi de gecenin unutulmayan bir başka anısı olarak akıllarda kaldı. 

Programın finalinde ise sirkin en ilginç gösterilerinden birisi olan  kaplan, leopar ve panterlerin inanılmaz performansları ile heyecan doruğa ulaştı. 

gokcek_buyuk_ankara_sirki_2.jpg Ankaralılardan büyük ilgi gören “Büyük Ankara Sirki” gösterilerine Ocak ayının ilk haftasına kadar devam edecek.

ÇOK OKUNAN HABERLER