3.621

3.846

20
Şubat
Pazartesi

HABERYAŞAM

2054 Okunma Yorum Yok

Başkanlık Makamı’nda İlk Nikah, En Genç Meclis Üyesine…02 Ağustos 2012 11:13
Perşembe

AdıAdıAdı

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 18 yıldır Başkanlık Makamındaki ilk nikahını, Türkiye’nin en genç Belediye Meclis Üyesi Alper Küçük ile eşi Nihan Küçük için kıydı. Büyükşehir’in en genç Meclis Üyesi Alper Küçük ile eşi Nihan Küçük’ün (Çobaner) 5 şahitli nikahları Büyükşehir Belediye Binasının Başkanlık Makamı’nda nikah şenliği yaşattı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, belediye başkanlığı süresince başkanlık makamındaki ilk nikahını Türkiye’nin en genç Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Alper Küçük ile Nermin Küçük (Çobaner) için kıydı.

Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamı’nda bir ilkin yaşandığı nikah töreninin şahitleri ise Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanı Ayhan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Fevzi Yılmaz, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, işadamı Bülent Alan ve Tahir Kahyaoğlu oldu.

EN GENÇ MECLİS ÜYESİNİN MUTLU GÜNÜ

Zeliha - Cemil Küçük çiftinin oğlu Türkiye’nin en genç Büyükşehir Belediye Meclis üyesi bilgisayar mühendisi Alper Küçük ile Şennur - Ali Çobaner çiftinin kızı Türk Telekom çalışanı Nermin Nihan Küçük’ün (Çobaner) mutlu günü Büyükşehir Belediyesi’nde de bir ilke sahne oldu.

Başkan Gökçek’in 18 yıldır ilk defa Başkanlık Makamı’nda bir nikah kıydığı özel güne, genç çiftin aileleri de katıldı.

Rixos Otel’de 9 Eylül’de düzenlenecek düğün töreni öncesi Ramazan bereketinin evliliklerine de yansıması için nikah tarihlerini öne aldıklarını ve nikahlarını da Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in kıymasından mutluluk duyduklarını kaydeden Küçük, “Yaklaşık 1 yıllık birlikteliğimizin ardından bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan başta Sayın Başkanımız Melih Gökçek’e ve şahitlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

EVLİLİK CÜZDANI GELİNE

Başkanlık makamındaki masanın bir nikah masasına dönüştürülerek gerçekleşen nikah töreninde genç çiftin ve şahitlerin “evetlerinin” ardından “Ben de sizi karı koca ilan ettim, hayırlı uğurlu olsun” diyerek nikahı kıyan Başkan Gökçek, “Başbakanımızın da hep söylediği gibi Allah size en az 3 tane evlat nasip eylesin. Bir yastıkta kocayın inşallah. Evlilik cüzdanını biliyorsunuz ki gelinler daha iyi saklıyor. O yüzden ben de bu cüzdanı gelinimize teslim ediyorum” dedi.

Başkan Gökçek, daha sonra da genç çift ve aileleriyle birlikte nikah fotoğrafı çektirdi. 

ÇOK OKUNAN HABERLER