3.621

3.846

20
Şubat
Pazartesi

HABERPURSAKLAR

1256 Okunma Yorum Yok

Tebessüm Çarşısı’ndan 1000 Aileye Gıda Yardımı02 Ağustos 2012 12:39
Perşembe

Adı

Pursaklar Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi 1000 aileye gıda yardımında bulunarak, Ramazan’da tebessüm ettirmeye devam ediyor.

Amaçlarının ihtiyaç sahibi ailelerin de diğer insanlar gibi tebessüm dolu bir Ramazan geçirmesini sağlamak olduğunu söyleyen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Bu mübarek ayda hemşerilerimizi memnun etmek ve onların tebessüm etmesini sağlamaktan daha güzel bir iş olamaz. Tespit ettiğimiz ailelerin gıda paketlerini arkadaşlarımız evlerine kadar götürerek teslim ediyor. Böylece hemşerilerimizin de gururları incinmemiş oluyor” dedi.

Ramazan etkinlikleri kapsamında Hicret Cami ve Saray Merkez Cami önünde düzenledikleri etkinliklerde de vatandaşların akşamlarını da tebessüm içinde geçirmelerini sağladıklarını ifade eden Başkan Çetin, etkinlikler hakkında şunları söyledi:

“Her akşam teravih namazı sonrası etkinliğimizde Türk Tasavvuf Musikisi, Hacivat Karagöz oyunu, Bir Hikâye Bir Nasihat, Deve Safarisi, Ateşbaz gösterisi yer alıyor. Etkinlikler Kadir Gecesi hazırlanan toplu iftar ile sona erecek.”

 

ÇOK OKUNAN HABERLER